Zubná Pasta Hroznová Žuvačka

Akú máš rád príchuť?

Hrozno
Jedinečné hrozno.

Broskyňový ľadový čaj
Ľahká a osviežujúca príchuť.

Vodný melón
Vlna vodného melónu.

Mäta
Výbuch sviežosti.

Mango Sorbet
Exotická chuť manga.

Kokos
Svieža chuť kokosu.

Jahoda
Sladká jahodová príchuť.

Vanilka
Známa chuť vanilky.

Zamilovaný do chuti hrozna?

Hroznová zubná pasta dodáva osviežujúcu chuť hrozna pri každom umývaní zubov, čo zanecháva ústa čisté a svieže. Je to ako chuťový zážitok hroznovej žuvačky, ktorý prináša starostlivosť o zuby na ďalšiu úroveň.

  • Príchuť plná sviežosti
  • Obsahuje xylitol a fluoridy
  • Dlhodobé benefity pre zdravie ústnej dutiny

Čím je táto zubná pasta iná?

hello coco používa ingrediencie najvyššej kvality, aby dosiahlo perfektné čistenie s dobrým vzhľadom, zdravím a vitalitou. Táto zubná pasta poskytuje jedinečný zážitok starostlivosti o úsmev. Pasta perfektne chutí a vonia rovnako ako hrozno. Pasta poskytuje viacnásobnú ochranu – naše zloženie Fluoride+ znižujú citlivosť, podporuje zdravšie ďasná a zlepšuje zdravie vašich úst.

Táto zubná pasta poskytuje jedinečný zážitok starostlivosti o úsmev.

Ako pastu používať?

Na zubnú kefku naneste zubnú pastu. Čistite zuby dôkladne aspoň 2 minúty. Je vhodné používať pastu aspoň 2× denne, ráno a večer. Vylúčte prebytočnú zubnú pastu.

Zloženie

Aqua (Water), Sorbitol, Hydrated Silica, Xylitol, Glycerin, Flavour (Aroma), Disodium Phosphate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Calcium Glycerophosphate, Xanthan Gum, Cellulose Gum, Tetrapotassium Pyrophosphate, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Sucralose, Menthol, Sodium Fluoride, Sodium Gluconate, Pentylene Glycol, Zinc Lactate, Methyl Diisopropyl Propionamide, Benzoic Acid, FD&C Red No. 40 (CI 16035), FD&C Blue No. 1 (CI 42090).

Obsahuje: Sodium fluoride 0.243% W/W (eq. 1100 ppm f.)

Obsah balenia
  • 1 x Zubná pasta hroznová 60ml
Skladom
2 €
Kategória: Darčeky

Doprajte svojim zubom sviežosť.

Hrozno

Hroznová zubná pasta dodáva osviežujúcu chuť hrozna pri každom umývaní zubov, čo zanecháva ústa čisté a svieže. Je to ako chuťový zážitok hroznovej žuvačky, ktorý prináša starostlivosť o zuby na ďalšiu úroveň.

 

Broskyňový ľadový čaj

Táto ľahká a osviežujúca zubná pasta je ako letný vánok a predstavuje dokonalý závan sviežej starostlivosti, po ktorej váš úsmev túži. Pripútajte sa a tešte sa na sviežu chuť v plnom prúde.

 

Kokos

Svieža chuť kokosu z ostrovného raja posunie čistenie zubov na novú úroveň. Pripútajte sa a tešte sa na sviežu chuť v plnom prúde.

 

Mango Sorbet

Exotická chuť manga posunie čistenie zubov na novú úroveň. Pripútajte sa a tešte sa na exotickú chuť v plnom prúde.

 

Mäta

Je to ako výbuch sviežosti s každým čistením. Je to pick-me-up, ktorý vás zdvihne a nikdy nezloží. Pripútajte sa a tešte sa na sviežu chuť v plnom prúde.

 

Vodný melón

Vlna vodného melónu posunie čistenie zubov na novú úroveň. Pripútajte sa a tešte sa na chuť v plnom prúde.

 

Jahoda

Zubná pasta s jahodovou príchuťou je osviežujúci spôsob, ako začať deň s chuťou sladkej jahody a účinnou starostlivosťou o zuby, ktorá zanecháva vašu ústnu dutinu čistú a sviežu. Je to ako chuťový výbuch jahodového smoothie pri každom čistení zubov.

 

Vanilka

Zubná pasta s príchuťou vanilky prináša osviežujúce zážitky do vašej ústnej hygieny. Je to ako osviežujúci dúšok vanilkového smoothie pre vaše zuby.

 

 

 

Máte otázky? Máme odpovede

V čom je táto zubná pasta iná?

hello coco používa ingrediencie najvyššej kvality, aby dosiahlo perfektné čistenie s dobrým vzhľadom, zdravím a vitalitou. Táto zubná pasta poskytuje jedinečný zážitok starostlivosti o úsmev. Pasta perfektne chutí a vonia. Pasta poskytuje viacnásobnú ochranu – naše zloženie Fluoride+ znižujú citlivosť, podporuje zdravšie ďasná a zlepšuje zdravie vašich úst.

Môžem používať pastu každý deň?

Áno, všetky naše zubné pasty hello coco sú skvelé na použitie ako vaša každodenná zubná pasta! Používame ingrediencie najvyššej kvality, aby sme poskytli dlhotrvajúce ústne zdravotné výhody. Naše zloženie zubnej pasty obsahuje laktát zinočnatého, ktorý neutralizuje prchavé zlúčeniny síry (VSC), xylitol pomáha znižovať tvorbu zubného povlaku a stabilizuje pH v ústnej dutine a glycerofosfát vápenatý znižuje eróziu skloviny a urýchľuje jej obnovu.

Od koľko rokov môžem používať zubnú pastu?

Pastu môžete používať od 6 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu