30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday

PAP formula

01

Peroxid vs PAP

Na základe bieliaceho procesu peroxid uvoľňuje niečo, ako voľné radikály. Voľné radikály ľahko napádajú organické molekuly, aby znížili zafarbenie zubov, ale pravdepodobne spôsobia aj nežiaduce vedľajšie účinky, ako je citlivosť, podráždenie ďasien a demineralizáciu zubnej skloviny.

Peroxid
PAP
02

Riešenie PAP

PhthalImidoperoxycaproicacid (PAP) reaguje výlučne s molekulami škvŕn. To znamená, že molekuly zodpovedné za zmenu farby sa bezpečne rozložia bez rizika citlivosti, bolesti a poškodenia zubov. Zároveň Hydroxyapatite znovu vracia stratené minerály do zubov.

03

Ako prebieha proces bielenia zubov?

  1. Zafarbenie a sfarbenie zubov je výsledkom toho, že rôzne farbivá a pigmenty sa viažu na organickú hmotu vášho zuba. Proces odstraňovania týchto škvŕn sa najčastejšie dosahuje dvoma spôsobmi: fyzikálnym odstránením a chemickým bielením.
  2. Fyzické odstránenie sa zameriava na povrchové zafarbenie (bežné škvrny na povrchu) prostredníctvom abrazívneho spôsobu bielenia.
    Chemické bielenie pôsobí na povrchové aj pigmentové škvrny, preto je to najbežnejšia a najúčinnejšia metóda bielenia zubov.
  3. Bielenie zubov PAP chemickým bielením oxiduje škvrny a mení molekuly, ktoré sú zodpovedné za sfarbenie zubov. Jednoducho povedané, bieliace činidlá vstupujú cez sklovinu zubov a rozkladajú tieto molekuly na menšie, jednoduchšie formy. Čím menšia molekula, tým svetlejšia farba, výsledkom čoho je celkovo belší vzhľad zuba.

 

Späť do obchodu