O nás

onas

Naša škála výrobkov starostlivosti o ústnu dutinu rozjasní, vybieli a ochráni Váš úsmev.

Naše nové produkty starostlivosti o pleť rozžiaria a hydratujú Vašu pokožku.

Produkty si môžete zobrať so sebou, sú totiž prenosné!

 

V Hello Coco veríme v silu aktívneho uhlia, ktoré sa používa už veľmi veľa rokov. Malé množstvo aktivovaného uhlia dával svojim pacientom už Hippokrates, otec lekárstva, pred 2 500 rokmi. Celý svet je zdrojom krásy, preto v Hello Coco dbáme na tie najlepšie prírodné extrakty, vďaka ktorým bude váš úsmev žiarivý. 

Aktívne uhlie v našich výrobkoch je vyrobené z certifikovanej organickej kokosovej škrupiny, ktorá odstraňuje toxíny, čistí pokožku a chráni vaše zuby. Taktiež používame výťažky z aloe vera na posilnenie vašich ďasien, grapefruitový olej na ochranu skloviny a mätu piepornú pre svieži dych. Naše výrobky sú bezbolestné, bezpečné, vegánske a ekologické. Sme názoru, že kozmetické produkty by mali byť bez krutosti, preto naše výrobky nie sú testované na zvieratách.

Produkty si môžete zobrať so sebou, sú totiž prenosné! Užívajte si tak bielenie zubov kdekoľvek a kedykoľvek.

 

onas_mid

 

100% prírodné, skutočne!

Aktívne uhlie v našich výrobkoch je vyrobené z certifikovanej organickej kokosovej škrupiny, ktorá odstraňuje toxíny, čistí pokožku a chráni vaše zuby. Taktiež používame výťažky z aloe vera na posilnenie vašich ďasien, grapefruitový olej na ochranu skloviny a mätu piepornú pre svieži dych

 

Späť do obchodu