30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday

FaQ

Ako dlho budem vidieť výsledky na zuboch po bieliacej kúre s hello coco produktami?

Výsledky pomocou bielenia sú viditeľné po dobu 12 mesiacov. Dosiahnuté odtiene bielej budú postupne blednúť podľa vašej stravy alebo konzumácie jedál a nápojov, ako sú alkohol či káva. Pre predĺženie dosiahnutých výsledkov odporúčame kúru opakovať každých 6 týždňov.

Budú moje zuby citlivé po bieliacej kúre hello coco?

Ide o bezbolestnú a bezpečnú aplikáciu vhodnú pre každého. Naše aktívne uhlie je taktiež namiešané podľa medzinárodných štandardov, preto nebudete pociťovať citlivejšie zuby alebo ďasná.

Keď si objednám jeden z vašich výrobkov, za akú dobu ho budem mať doma?

Ak si objednáte naše produkty doručením, do 2-3 dní bude náš produkt u vás. Ak si chcete vyzdvihnúť tovar či zvoliť iný druh prepravy, všetky potrebné informácie nájdete na www.hellococo.sk/postovne-a-doprava/. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom spôsobu doručenia nás neváhajte kontaktovať na kontakt@hellococo.sk.

Ako môžem kontaktovať váš zákaznícky servis?

Všetko, čo musíte urobiť, je poslať nám správu prostredníctvom kontaktného formulára na našej webovej stránke alebo priamo na kontakt@hellococo.sk.

Môžu produkty hello coco používať aj tehotné ženy?

Aj keď bielenie našimi produktami nemá žiadne vedľajšie účinky, dbáme na prevenciu. Bielenie zubov preto neodporúčame tehotným ženám.

Sú produkty hello coco testované na zvieratách?

Nie. Sme názoru, že kozmetické produkty by mali byť bez krutosti. Milujeme zvieratá a dbáme na to aj pri tvorbe hello coco produktov.

Ako funguje Teeth Whitening Led Kit?

Produkt sa používa jednoducho, stačí si ho len vložiť do úst. Môžete ho pripojiť do svojho Androidu alebo Iphonu, kompatibilný je aj s desktop zariadeniami, ktoré zapojíte pomocou bežného USB pripojenia. Ide o bezbolestnú a bezpečnú aplikáciu vhodnú pre každého. Gél funguje v kombinácii s našim LED svetlom a poskytuje výsledky za 16 minút.

Budem mať po použití Teeth Whitening Led Kit citlivé zuby?

Naša formula bola vyvinutá na jemné bielenie zubov, aby nedošlo k poškodeniu skloviny. Krásny biely úsmev je u nás bezbolestný.

Je Led Kit náustok vodeodolný?

Áno, LED svetlo je vodotesné. Náustok umyte pod studenou tečúcou vodou, tak aby sa voda nedostala na koncovku kábla a následne utrite do sucha. 

Môj LED náustok nefunguje?

Ak vám nepomohol manuál, ktorý máte v balení, odporúčame nasledovný postup:

 • zapojte zariadenie Led Kit pomocou redukcie k mobilnému zariadeniu, odblokujte ho a zapnite
 • zariadenie by malo svietiť 16 minút a potom sa vypne
 • ak postup nefunguje, odskúšajte LED svetlo na inom zariadení
 • pokiaľ ani tento postup nie je úspešný, kontaktujte nás na kontakt@hellococo.sk, zariadenie vymeníme za nové.
Ako často mám opakovať bieliacu kúru pomocou Led Kit?

Odporúčame zariadenie používať jedenkrát za deň, ideálne večer. Najlepší účinok dosiahnete kombináciou peny alebo čierneho uhlia hello coco. Kúra by mala trvať jeden týždeň. Po 6 týždňoch odporúčame opakovať kúru.

Za dlhý čas uvidím výsledky vďaka hello coco prášku alebo pene?

Výsledky budú viditeľné po prvom použití.

Ako často mám používať prášok hello coco z aktívneho uhlia?

Aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky, odporúčame vám používať prášok dvakrát denne.

Koľko použití vydrží jedna tuba?

Odporúčame čistiť zuby dvakrát denne. Produkt by tak mal vydržať po dobu dvoch mesiacov.

Prečo musím použiť bieliace perá?

Vďaka našim bieliacim perám predĺžite belosť zubov. Pre udržanie optimálnych výsledkov vám odporúčame kúru opakovať raz za 6 týždňov.

Kedy mám použiť novú gélovú náplň?

Ak sú náplne v perách, ktoré sú spolu s bieliacou sadou, prázdne. Náplne môžete zakúpiť aj cez náš eshop.

Ako používať Pro Teeth Whitening LED Kit?
 1. Krúťte spodnou časťou pera, až kým nebudete vidieť, ako sa gél uvoľňuje.
 2. Na prednú stranu vyčistených zubov naneste tenkú vrstvu gélu vyhýbajte sa ďasnám.
 3. Vložte do úst LED náustok zapnite a nechajte pracovať. Náustok sa sám vypne po 15 minútach.
 4. Používať jedenkrát za deň počas 7dní, následne kúru opakujte po 6 týždňoch.
 5. Pre lepšie výsledky 1 hodinu po bielení nepite, nejedzte a nefajčite. Pred čistením vodou vždy oddeľte náustok od LED zariadenia.
Ako používať dual mode?

Prvý mód 15 minútové efektívne bielenie s modrým svetlom. Druhý mód 10 minútové bielenie s modrým a červeným svetlom na efektívne bielenie, zníženie citlivosti a remineralizáciu zubnej skloviny. Vždy používajte iba jeden mód. 

Aké sú kľúčové zložky PAP?

PAP

Vedecky overená zložka na bielenie zubov, ktorá je bezpečnou alternatívou k peroxidu. Nemá žiadne negatívne vedľajšie účinky počas oxidácie zubných škvŕn čo umožňuje efektívne bielenie bez bolesti a citlivosti zubov.

HAp

Hydroxyapatit je hlavnou zložkou zubov. Formula PAP obsahuje syntetickú verziu, ktorá nahrádza minerály späť do poškodených častí skloviny to časom pomôže posilniť a ochrániť vrstvy zubov.

Obsahuje formula PAP peroxid?

Formula PAP neobsahuje peroxidy, vrátane peroxidu vodíka. Naším cieľom je vytvoriť najefektívnejšiu bieliacu formulu bez toho, aby ste obetovali svoje zdravie ústnej dutiny. Namiesto toho sme spojili účinky PAP, hydroxyapatitu, aby sme účinne vybielili zuby bez citlivosti alebo poškodenia.

Ako dlho trvá, kým uvidíte výsledky z Pro Teeth Whitening LED Kit?

PAP bol navrhnutý tak, aby vykazoval optimálne výsledky už pri 1 ošetrení. Táto nová formula teraz poskytuje rýchlejšie výsledky ako kedykoľvek predtým. Na udržanie výsledkov po 1-2 ošetreniach odporúčame denné používanie zubného prášku Originál alebo Powder Booster.

Môžem použiť súpravu Pro Teeth Whitening LED Kit, ak som tehotná alebo dojčím?

Každé tehotenstvo môže byť úplne iné, preto vždy odporúčame, aby ste sa pred použitím produktov hello coco poradili so svojím lekárom alebo pôrodnou asistentkou ohľadom akýchkoľvek zdravotných problémov, ktoré môžete mať. Tu je úplný zoznam zložiek, ktorý môžete poskytnúť svojmu lekárovi: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, PhthalImidoperoxyca proic Acid (PAP), Hydroxylapatite (HAp), Carbomer, Cocos Nucifera Oil, Menthol, Xylitol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Punica Granatum Seed Oil, Cranberry Seed Oil, Mica, Sodium Hydroxide, Aroma/ Peppermint Oil

Ako bieli formula PAP?

Keď PAP bieli, oxiduje zubné škvrny bez uvoľnenia škodlivých molekúl známych ako voľné radikály. To znamená, že počas procesu bielenia nedochádza k poškodeniu alebo erózii skloviny, čo znamená, že vonkajšie vrstvy zuba zostávajú nedotknuté a môžu pokračovať v ochrane nervov, pričom sú účinne bielené.

Je LED náustok vodeodolný?

LED nástok nie je vodeodolný pretože obsahuje batériu. Pred čistením vodou vždy oddeľte náustok od LED zariadenia.

Môžem používať produkty hello coco so zubným strojčekom?

Zubný strojček spôsobí nerovnomerné bielenie, preto odporúčame pred použitím našich produktov počkať na ich odstránenie. Odporúčame vám, aby ste sa pred použitím hello coco porozprávali so svojím zubným lekárom.

Od koľko rokov môžem použivať LED zariadenie?

Naša súprava na bielenie zubov sa odporúča pre deti od 12 rokov.

Ako pôsobí červené svetlo?

Červené svetlo znižuje citlivosť zubov a zároveň remineralizuje zubnú sklovinu.

Je bielenie zubov bezpečné?

Bezpečnosť je prioritou číslo jedna pri formulovaní všetkých produktov hello coco. Tradičné bieliace zložky preukázateľne spôsobujú poškodenie zubov a ďasien, pretože hello coco používa ako aktívne bieliace zložky.PAP účinne bieli škvrny bez ohrozenia zdravia zubov a zanechá váš úsmev žiarivejší a zdravší. Je tiež bezpečný pre ďasná a mäkké tkanivo v ústach. Zloženie navyše obsahuje kľúčové zložky, ktoré preukázateľne zlepšujú pevnosť zubov a zmierňujú akúkoľvek už existujúcu citlivosť. Tiež naše produkty neobsahujú: PEG, SLS, parabény, ftaláty, alkohol, karagénan, toluén a triclosan.

Môžem používať pásiky na bielenie zubov, ak som tehotná alebo dojčím?

Každé tehotenstvo môže byť úplne iné, preto vždy odporúčame, aby ste sa pred použitím produktov hello coco poradili so svojím lekárom alebo pôrodnou asistentkou ohľadom akýchkoľvek zdravotných problémov, ktoré môžete mať. Tu je úplný zoznam zložiek v našich pásikoch na bielenie zubov, ktoré môžete poskytnúť svojmu lekárovi: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, PhthalImidoperoxyca proic Acid (PAP), Cellulose gum, Carbomer, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Menthol, PVP, Souium Chloride, Chamomilla Recutita(Matricaria) Flower Extract, Charcoal Powder, Hydroxyapatite, Potassium Citrate

Môžem použiť pásiky s fazetami, mostíkmi alebo spojenými zubami?

Fazety,implantáty, alebo mostíky nie sú určené na bielenie a vyžadujú si špeciálnu starostlivosť od vášho zubára. Bieliace zloženie PAP pôsobí na oxidáciu škvŕn z prirodzených zubov, môže však pomôcť udržať okolité zuby v rovnakom odtieni ako tie, ktoré boli ošetrené zubárom. Vždy odporúčame, aby ste sa pred použitím poradili so svojím zubným lekárom, aby ste sa uistili, že je to pre vás vhodný produkt.

Spôsobujú pásiky na bielenie zubov citlivosť zubov?

Naše bieliace pásiky PAP obsahujú PAP ako aktívnu bieliacu zložku, ktorá nespôsobuje citlivosť ani nepoškodzuje vašu sklovinu. Pri bielení je PAP schopný výlučne ovplyvňovať zubné škvrny bez poškodenia ochranných vrstiev zuba. Aby sme pomohli pri už existujúcej citlivosti, vytvorili sme PAP formulu so silným desenzibilizačným činidlom známym ako citrát draselný.

Ako používať pásiky na bielenie zubov?

Naše prúžky na bielenie zubov PAP boli navrhnuté na pohodlné bielenie na cestách a možno ich použiť kedykoľvek počas dňa alebo kedykoľvek, keď chcete vybieliť zuby.

Ako fungujú bieliace pásiky?

Naše prúžky na bielenie zubov využívajú našu PAP formulu vo forme prúžkov. Keď PAP bieli, oxiduje zubné škvrny bez toho, aby spôsoboval nepriaznivé účinky, ako je podráždenie alebo citlivosť mäkkých tkanív (ďasien).Zloženie sa počas 30-minútového ošetrenia rozpadne, po odstránení prúžku nezostanú žiadne zvyšky bieliacej tekutiny.

Je prášok bezpečný pre moju sklovinu?

Áno, prášok je bezpečný pre vašu sklovinu, pretože nepoužíva abrazívny spôsob bielenia. Namiesto toho oxiduje zubné škvrny pomocou aktívnej bieliacej zložky, ktorá poskytuje efektívne výsledky bez citlivosti, podráždenia ďasien alebo leptania skloviny.

Môžem použiť prášok, keď mám fazeti, implantáti alebo mostíky?

Fazety,implantáty, alebo mostíky nie sú určené na bielenie a vyžadujú si špeciálnu starostlivosť od vášho zubára.Vždy odporúčame, aby ste sa pred použitím poradili so svojím zubným lekárom, aby ste sa uistili, že je to pre vás vhodný produkt.

Môžem používať produkty hello coco so zubným strojčekom?

Zubný strojček spôsobí nerovnomerné bielenie, preto odporúčame pred použitím našich produktov počkať na ich odstránenie.Odporúčame vám, aby ste sa pred použitím hello coco porozprávali so svojím zubným lekárom.

Môžem použiť prášok, ak som tehotná alebo dojčím?

Každé tehotenstvo môže byť úplne iné, preto vždy odporúčame, aby ste sa pred použitím produktov hello coco poradili so svojím lekárom alebo pôrodnou asistentkou ohľadom akýchkoľvek zdravotných problémov, ktoré môžete mať. Tu je úplný zoznam zložiek, ktorý môžete poskytnúť svojmu lekárovi: Kaolin (White), Xylitol, Diatomaceous Earth, Bentonite (Clay), Sodium Bicarbonate, Flavor (Peppermint), Dicalcium Phosphate Dihydrate, Calcium Carbonate, Magnesium Citrate, Curcuma Longa (White Turmeric) Root Extract, Fragaria Ananassa (Strawberry) Fruit Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Mica, Titanium Dioxide.

Ako používať prášok?
 1. Namočte zubnú kefku a naneste na neho hello coco prášok.
 2. Zuby jemne čistite kruhovými pohybmi 3 minúty.
 3. Dôkladne vypláchnite a dočistite zuby klasickou zubnou pastou.
 4. Používajte 1 - 2 krát týždenne ako vylepšenie svojej bežnej rutiny bielenia zubov.
Aké sú kľúčové zložky?
 • Biely íl - Má úžasnú schopnosť na seba viazať nečistoty a detoxikovať ústnu dutinu. Zároveň je bohatý na minerály, takže sa aktívne podieľa na remineralizácii zubnej skloviny a spevňovaniu ďasien.
 • Bentonitový íl - Je bohatý na minerálne látky, detoxikuje prostredie v ústnej dutine, a vďaka svojim adsorpčným vlastnostiam na seba veľmi účinne naväzuje nečistoty.
 • Biela kurkuma - Pomáha regenerovať ďasná a predchádzať ich zápalu.
 • Xylitol - Chráni pred prekyslením ústnej dutiny

Colour Corrector - pasta

Môžem použiť Colour Corrector s fazetami, implantátmi, alebo mostíkmi?

Colour Corrector je úplne bezpečný pretože ide o neabrazívnu formu bielenia, odporúčame však vyhnúť sa čisteniu týchto zubov, pretože len prirodzené zuby je možné vybieliť. Vždy odporúčame, aby ste sa pred použitím poradili so svojím zubným lekárom, aby ste sa uistili, že je to pre vás vhodný produkt.

Môžem použiť Colour Corrector, ak mám strojček?

Corrector je bezpečné pre použitie so strojčekom. Corrector využíva technológiu korekcie farieb na dočasné skrytie žltých odtieňov na zuboch, takže po odstránení strojčeka nezanechá žiadne nerovnomerné zafarbenie zubov. Corrector je tiež neabrazívny.

Je Color Corrector zubná pasta?

Colour Corrector je produkt na korekciu farby a nie je navrhnutý tak, aby nahradil vašu každodennú zubnú rutinu. Odporúčame používať Corrector ráno po vyčistení zubou vašou bežnou zubnou pastou.

Môžem použiť Colour Corrector, ak som tehotná alebo dojčím?

Každé tehotenstvo môže byť úplne iné, preto vždy odporúčame, aby ste sa pred použitím produktov hello coco poradili so svojím lekárom alebo pôrodnou asistentkou ohľadom akýchkoľvek zdravotných problémov, ktoré môžete mať. Tu je úplný zoznam zložiek, ktorý môžete poskytnúť svojmu lekárovi: Glycerin, Aqua/Water, Sorbitol, Hydrated Silica, Xylitol, Polysorbate 80, Cellulose Gum, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Phenoxyethanol, Sucralose, Tetrasodium Pyrophosphate, CI17200/D&C Red No. 33, CI42090/FD&C Blue No.1, Ethylhexylglycerin.

Môžem používať Colour Corrector a zároveň Pro Teeth Whitening LED Kit?

Môžete použiť Colour Corrector ako prvý krok, alebo aj ako posledný krok k žiarivejšiemu úsmevu. Colour Corrector je určený pre ľudí, ktorí chcú svoje zuby po bielení ďalej rozjasniť, alebo už majú veľmi biely odtieň zubov a nepotrebujú kompletné ošetrenie zo súpravy LED na bielenie zubov. Oxidácia škvŕn na zuboch pomocou PAP zvyšuje svetlosť a znižuje sýtosť žltých škvŕn, zatiaľ čo Colour Corrector vyrovnáva teplé a studené tóny zubov (odtieň) vo vašich zuboch a odhaľuje žiarivejší odtieň bielej.

Ako a kedy mám Colour Corrector používať?

Toner sa najlepšie používa ako post-bieliace ošetrenie, ale môže sa používať samostatne denne alebo pred bielením, aby sa odstránili nežiaduce žlté podtóny na vašich zuboch. Naneste 2 pumpičky na zubnú kefku s mäkkými štetinami a jemne krúživými pohybmi čistite 2 minúty. Po použití neprehĺtajte a vypláchnite prebytočný prípravok z úst.

Prečo potrebujem Colour Corrector?

Corrector je určený pre ľudí, ktorí chcú svoje zuby po bielení ďalej rozjasniť, alebo už majú veľmi biely odtieň zubov a nepotrebujú kompletné ošetrenie LED Kit.

Colour Corrector - prášok

Môžem použiť farebný korektor s fazetami, implantátmi, alebo mostíkmi?

Farebný korektor je úplne bezpečný pretože ide o neabrazívnu formu bielenia, odporúčame však vyhnúť sa čisteniu týchto zubov, pretože len prirodzené zuby je možné vybieliť. Vždy odporúčame, aby ste sa pred použitím poradili so svojím zubným lekárom, aby ste sa uistili, že je to pre vás vhodný produkt.

Môžem použiť farebný korektor, ak mám strojček?

Korektor je bezpečné pre použitoe so strojčekom. Korektor využíva technológiu korekcie farieb na dočasné skrytie žltých odtieňov na zuboch, takže po odstránení strojčeka nezanechá žiadne nerovnomerné zafarbenie zubov. Korektor je tiež neabrazívny.

Môžem použiť Farebný korektor, ak som tehotná alebo dojčím?

Každé tehotenstvo môže byť úplne iné, preto vždy odporúčame, aby ste sa pred použitím produktov hello coco poradili so svojím lekárom alebo pôrodnou asistentkou ohľadom akýchkoľvek zdravotných problémov, ktoré môžete mať. Tu je úplný zoznam zložiek, ktorý môžete poskytnúť svojmu lekárovi: Calcium Carbonate, Xylitol, Sodium Phosphate,Sodium Cocoyl Isethionate, Dicalcium Phosphate Dihydrate,Potassium Citrate, Menthol,Sucralose, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Caprylhydroxamic Acid, D&C Red No.33 (CI 17200), FD&C Blue No.1( CI 42090)

Aký je rozdiel medzi Farebným korektorom vo forme pasty a prášku?

Farebný korektor vo vo forme prášku využíva našu technológiu korekcie farieb v práškovej forme, na odstránenie škvŕn a rozjasnenie zubov. Farebný korektor sérum obsahuje silnejšiu koncentráciu a výsledky vydržia dlhšie.

Ako a kedy mám farebný korektor používať?

Prášok sa najlepšie používa ako post-bieliace ošetrenie, ale môže sa používať samostatne denne alebo pred bielením, aby sa odstránili nežiaduce žlté podtóny na vašich zuboch. Navlhčite zubnú kefku a vytraste z nej prebytočnú vodu. Ponorte zubnú kefku do nádobky na prášok tak, aby boli štetiny rovnomerne pokryté. Dôkladne čistite zuby 30 sekúnd. Po použití si vypláchnite ústa a zubnú kefku. Následne jemne odstráňte prebytočnú farbu.

Aké sú kľúčové zložky PAP?

PAP
Vedecky overená zložka na bielenie zubov, ktorá je bezpečnou alternatívou k peroxidu. Nemá žiadne negatívne vedľajšie účinky počas oxidácie zubných škvŕn čo umožňuje efektívne bielenie bez bolesti a citlivosti zubov.

HAp
Vedecky overená zložka na bielenie zubov, ktorá je bezpečnou alternatívou k peroxidu. Nemá žiadne negatívne vedľajšie účinky počas oxidácie zubných škvŕn čo umožňuje efektívne bielenie bez bolesti a citlivosti zubov.

Môžem použiť bieliace pero s fazetami, mostíkmi alebo spojenými zubami?

Fazety, implantáty, alebo mostíky nie sú určené na bielenie a vyžadujú si špeciálnu starostlivosť od vášho zubára. Bieliace zloženie PAP pôsobí na oxidáciu škvŕn z prirodzených zubov, môže však pomôcť udržať okolité zuby v rovnakom odtieni ako tie, ktoré boli ošetrené zubárom. Vždy odporúčame, aby ste sa pred použitím poradili so svojím zubným lekárom, aby ste sa uistili, že je to pre vás vhodný produkt.

Môžem používať bieliace pero, ak som tehotná alebo dojčím?

Každé tehotenstvo môže byť úplne iné, preto vždy odporúčame, aby ste sa pred použitím produktov hello coco poradili so svojím lekárom alebo pôrodnou asistentkou ohľadom akýchkoľvek zdravotných problémov, ktoré môžete mať. Tu je úplný zoznam zložiek v bieliacom pere na bielenie zubov, ktoré môžete poskytnúť svojmu lekárovi: , Glycerin, Propylene Glycol, PhthalImidoperoxyca proic Acid, Hydroxylapatite, Carbomer, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Menthol, Xylitol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Punica Granatum Seed Oil, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Seed Oil, Mica, Sodium Hydroxide, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Potassium Citrate.

Ako bieli formula PAP?

Keď PAP bieli, oxiduje zubné škvrny bez uvoľnenia škodlivých molekúl známych ako voľné radikály. To znamená, že počas procesu bielenia nedochádza k poškodeniu alebo erózii skloviny, čo znamená, že vonkajšie vrstvy zuba zostávajú nedotknuté a môžu pokračovať v ochrane nervov, pričom sú účinne bielené.

Môžem používať produkty hello coco so zubným strojčekom?

Zubný strojček spôsobí nerovnomerné bielenie, preto odporúčame pred použitím našich produktov počkať na ich odstránenie. Odporúčame vám, aby ste sa pred použitím hello coco porozprávali so svojím zubným lekárom.

Obsahuje formula PAP peroxid?

Formula PAP neobsahuje peroxidy, vrátane peroxidu vodíka. Naším cieľom je vytvoriť najefektívnejšiu bieliacu formulu bez toho, aby ste obetovali svoje zdravie ústnej dutiny.

Späť do obchodu