Clean Set - Watermelon

Dokonalý pár, ktorý kombinuje našu obľúbenú zubnú pastu hello coco s príchuťou vodného melónu a náš Powder Booster prášok, ktorý efektívne vybieli zuby s kaolínovým a bentonítovým ílom.

  • Pre postupné denné bielenie
  • Bezpečný pre ďasná
  • Dlhodobé benefity pre zdravie ústnej dutiny
Čo set obsahuje?
  • Vodný melón
  • Powder Booster

Belšie zuby nikdy nechutili tak dobre

Vlna vodného melónu posunie čistenie zubov na novú úroveň. Pripútajte sa a tešte sa na chuť v plnom prúde v kombinácii s našim Powder Booster práškom, ktorý má úžasnú schopnosť na seba viazať nečistoty a detoxikovať ústnu dutinu zároveň je bohatý na minerálne látky. Kombinácia poskytuje vynikajúcu ochranu ústnej dutiny.

Zloženie

Zubná pasta vodný melón
Aqua (Water), Sorbitol, Hydrated Silica, Xylitol, Glycerin, Flavour (Aroma), Disodium Phosphate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Calcium Glycerophosphate, Xanthan Gum, Cellulose Gum, Tetrapotassium Pyrophosphate, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Sucralose, Menthol, Sodium Fluoride, Sodium Gluconate, Pentylene Glycol, Zinc Lactate, Methyl Diisopropyl Propionamide, Benzoic Acid. Obsahuje: Sodium fluoride 0.243% W/W (eq. 1100 ppm f.)

Prášok na bielenie zubov Powder Booster
Kaolin (White), Xylitol, Diatomaceous Earth, Bentonite (Clay), Sodium Bicarbonate, Flavor (Peppermint), Dicalcium Phosphate Dihydrate, Calcium Carbonate, Magnesium Citrate, Curcuma Longa (White Turmeric) Root Extract, Fragaria Ananassa (Strawberry) Fruit Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Mica, Titanium Dioxide.

Osviežte a vybieľte svoj úsmev s chuťou

Skladom
25,30 € –11 % 22,50 €
Kategória: Výhodné sety
Hmotnosť: 0.3 kg
booster + melon
Ušetrite
25,30 € –11 %

Začnite s chutnou zubnou pastou

Začnite tým, že na zubnú kefku naneste zubnú pastu. Čistite si zuby aspoň 2 minúty a následne je tu ešte jeden krok!

 

Ahoj, biely úsmev, zbohom škvrny

Tento prášok je vyrobený z unikatnej zmesi s obsahom bieleho kaolínu, bentonitového ílu, bielej kurkumy a sódy bikarbóny, ktoré pomáhajú odstraňovať škvrny a odhaliť belší úsmev.

 

 

 

Máte otázky? Máme odpovede

V čom je táto zubná pasta iná?

hello coco zubná pasta vonia a chutí ako skvelá pochúťka pre vaše zuby - 2 minúty čistenia búdu požitkom. Pasta poskytuje viacnásobnú ochranu – naše zloženie Fluoride+ znižujú citlivosť, podporuje zdravšie ďasná a zlepšuje zdravie vašich úst.

Môžem používať pastu každý deň?

Áno, všetky naše zubné pasty hello coco sú skvelé na použitie ako vaša každodenná zubná pasta! Používame ingrediencie najvyššej kvality, aby sme poskytli dlhotrvajúce ústne zdravotné výhody. Naše zloženie zubnej pasty obsahuje laktát zinočnatého, ktorý neutralizuje prchavé zlúčeniny síry (VSC), xylitol pomáha znižovať tvorbu zubného povlaku a stabilizuje pH v ústnej dutine a glycerofosfát vápenatý znižuje eróziu skloviny a urýchľuje jej obnovu.

Od koľko rokov môžem používať zubnú pastu?

Pastu môžete používať od 6 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu