Everyday Whitening Set

Korektorová pasta funguje na rozjasňovaní zubov využívaním technológie korekcie farieb, zatiaľ čo Powder Booster funguje ako vylepšenie svojej bežnej rutiny bielenia zubov zároveň Penová zubná pasta obsahuje extrakt z pepermintu, ktorý má utišujúce schopnosti na ďasná a zanechá vo vašich ústach svieži pocit.

 • Odstraňuje škvrny a baktérie
 • Kokosový olej chráni zuby pred demineralizáciou zubnej skloviny
 • Využíva technológiu korekcie farieb
 • Neinvazívne bieliace ošetrenie
Čo set obsahuje?
 • Farebný korektor
 • Powder Booster
 • Penová zubná pasta mint 

Belšie zuby nikdy nechutili tak dobre.

Perfektná kombinácia produktov penová pasta na kažodenné čistenie zubov. Powder Booster na vylepšenie bežnej rutiny bielenia zubov spolu z farebným korektorom, ktorý využiva korekciu farieb na rozjasnenie zubov.

Zloženie

Farebný korektor na bielenie zubov
Glycerin, Aqua/Water, Sorbitol, Hydrated Silica, Xylitol, Polysorbate 80, Cellulose Gum, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Phenoxyethanol, Sucralose, Tetrasodium Pyrophosphate, CI17200/D&C Red No. 33, CI42090/FD&C Blue No.1, Ethylhexylglycerin.

Prášok na bielenie zubov Powder Booster
Kaolin (White), Xylitol, Diatomaceous Earth, Bentonite (Clay), Sodium Bicarbonate, Flavor (Peppermint), Dicalcium Phosphate Dihydrate, Calcium Carbonate, Magnesium Citrate, Curcuma Longa (White Turmeric) Root Extract, Fragaria Ananassa (Strawberry) Fruit Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Mica, Titanium Dioxide.

Penová zubná pasta Mint
Water (Solvent), Glycerin (Humectants), Pentasodium Triphosphate (pH adjustor), Propylene Glycol (Humectants), Poloxamer 407 (foaming agent), Poloxamer 338 (Emulsifier), Phosphoric Acid (pH adjustor), Disodium Pyrophosphate (pH adjustor), Flavor, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil (Emulsifier), Benzyl Alcohol (Preservative), Cetylpyridinium Chloride (Preservative), Sodium Saccharin (sweetener), Sucralose (sweetener).

Osviežte a vybieľte si váš úsmev.

Skladom
50,50 € –9 % 45,70 €
Kategória: Výhodné sety
Hmotnosť: 0.5 kg
everyday set banner
Ušetrite
50,50 € –9 %

Počuli ste o fialovom šampóne? Stavíme sa, že na zuboch ste to ešte neskúšali. Takto to funguje:

Farebná korekcia začína na farebnom koliesku, kde fialová a žltá sú doplnkové farby oproti sebe. Nanesením fialovej pasty na zuby zneutralizujete žlté podtóny a odstránite ich, čím sa odkryje výrazne jasnejší odtieň bielej.

 

Ahoj, biely úsmev, zbohom škvrny

Tento prášok je vyrobený z unikatnej zmesi s obsahom bieleho kaolínu, bentonitového ílu, bielej kurkumy a sódy bikarbóny, ktoré pomáhajú odstraňovať škvrny a odhaliť belší úsmev.

 

Belšie zuby nikdy nechutili tak dobre

Zubná pena je prostriedok na denné čistenie zubov zároveň aktívne uhlie je 100% prírodný produkt, ktorý bezpečne vybieli vaše zuby a chráni ich pred demineralizáciou zubnej skloviny.

 

 

 

Máte otázky? Máme odpovědi

Môžem použiť Colour Corrector s fazetami, implantátmi, alebo mostíkmi?

Colour Corrector je úplne bezpečný pretože ide o neabrazívnu formu bielenia, odporúčame však vyhnúť sa čisteniu týchto zubov, pretože len prirodzené zuby je možné vybieliť. Vždy odporúčame, aby ste sa pred použitím poradili so svojím zubným lekárom, aby ste sa uistili, že je to pre vás vhodný produkt.

Môžem použiť Colour Corrector, ak mám strojček?

Corrector je bezpečné pre použitoe so strojčekom.Corrector využíva technológiu korekcie farieb na dočasné skrytie žltých odtieňov na zuboch, takže po odstránení strojčeka nezanechá žiadne nerovnomerné zafarbenie zubov. Corrector je tiež neabrazívny.

Je Color Corrector zubná pasta?

Colour Corrector je produkt na korekciu farby a nie je navrhnutý tak, aby nahradil vašu každodennú zubnú rutinu. Odporúčame používať Corrector ráno po vyčistení zubou vašou bežnou zubnou pastou.

Môžem použiť Colour Corrector, ak som tehotná alebo dojčím?

Každé tehotenstvo môže byť úplne iné, preto vždy odporúčame, aby ste sa pred použitím produktov hello coco poradili so svojím lekárom alebo pôrodnou asistentkou ohľadom akýchkoľvek zdravotných problémov, ktoré môžete mať. Tu je úplný zoznam zložiek, ktorý môžete poskytnúť svojmu lekárovi: Glycerin, Aqua/Water, Sorbitol, Hydrated Silica, Xylitol, Polysorbate 80, Cellulose Gum, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Phenoxyethanol, Sucralose, Tetrasodium Pyrophosphate, CI17200/D&C Red No. 33, CI42090/FD&C Blue No.1, Ethylhexylglycerin.

Môžem používať Colour Corrector a zároveň Pro Teeth Whitening LED Kit?

Môžete použiť Colour Corrector ako prvý krok, alebo aj ako posledný krok k žiarivejšiemu úsmevu. Colour Corrector je určený pre ľudí, ktorí chcú svoje zuby po bielení ďalej rozjasniť, alebo už majú veľmi biely odtieň zubov a nepotrebujú kompletné ošetrenie zo súpravy LED na bielenie zubov. Oxidácia škvŕn na zuboch pomocou PAP zvyšuje svetlosť a znižuje sýtosť žltých škvŕn, zatiaľ čo Colour Corrector vyrovnáva teplé a studené tóny zubov (odtieň) vo vašich zuboch a odhaľuje žiarivejší odtieň bielej.

Ako a kedy mám Colour Corrector používať?

Toner sa najlepšie používa ako post-bieliace ošetrenie, ale môže sa používať samostatne denne alebo pred bielením, aby sa odstránili nežiaduce žlté podtóny na vašich zuboch. Naneste 2 pumpičky na zubnú kefku s mäkkými štetinami a jemne krúživými pohybmi čistite 2 minúty. Po použití neprehĺtajte a vypláchnite prebytočný prípravok z úst.

Prečo potrebujem Colour Corrector?

Corrector je určený pre ľudí, ktorí chcú svoje zuby po bielení ďalej rozjasniť, alebo už majú veľmi biely odtieň zubov a nepotrebujú kompletné ošetrenie LED Kit.

Je prášok bezpečný pre moju sklovinu?

Áno, prášok je bezpečný pre vašu sklovinu, pretože nepoužíva abrazívny spôsob bielenia. Namiesto toho oxiduje zubné škvrny pomocou aktívnej bieliacej zložky, ktorá poskytuje efektívne výsledky bez citlivosti, podráždenia ďasien alebo leptania skloviny.

Môžem použiť prášok, keď mám fazeti, implantáti alebo mostíky?

Fazety,implantáty, alebo mostíky nie sú určené na bielenie a vyžadujú si špeciálnu starostlivosť od vášho zubára.Vždy odporúčame, aby ste sa pred použitím poradili so svojím zubným lekárom, aby ste sa uistili, že je to pre vás vhodný produkt.

Môžem používať produkty hello coco so zubným strojčekom?

Zubný strojček spôsobí nerovnomerné bielenie, preto odporúčame pred použitím našich produktov počkať na ich odstránenie.Odporúčame vám, aby ste sa pred použitím hello coco porozprávali so svojím zubným lekárom.

Môžem použiť prášok, ak som tehotná alebo dojčím?

Každé tehotenstvo môže byť úplne iné, preto vždy odporúčame, aby ste sa pred použitím produktov hello coco poradili so svojím lekárom alebo pôrodnou asistentkou ohľadom akýchkoľvek zdravotných problémov, ktoré môžete mať. Tu je úplný zoznam zložiek, ktorý môžete poskytnúť svojmu lekárovi: Kaolin (White), Xylitol, Diatomaceous Earth, Bentonite (Clay), Sodium Bicarbonate, Flavor (Peppermint), Dicalcium Phosphate Dihydrate, Calcium Carbonate, Magnesium Citrate, Curcuma Longa (White Turmeric) Root Extract, Fragaria Ananassa (Strawberry) Fruit Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Mica, Titanium Dioxide.

Ako používať prášok?
 1. Namočte zubnú kefku a naneste na neho hello coco prášok.
 2. Zuby jemne čistite kruhovými pohybmi 3 minúty.
 3. Dôkladne vypláchnite a dočistite zuby klasickou zubnou pastou.
 4. Používajte 1 - 2 krát týždenne ako vylepšenie svojej bežnej rutiny bielenia zubov.
Aké sú kľúčové zložky?
 • Biely íl - Má úžasnú schopnosť na seba viazať nečistoty a detoxikovať ústnu dutinu. Zároveň je bohatý na minerály, takže sa aktívne podieľa na remineralizácii zubnej skloviny a spevňovaniu ďasien.
 • Bentonitový íl - Je bohatý na minerálne látky, detoxikuje prostredie v ústnej dutine, a vďaka svojim adsorpčným vlastnostiam na seba veľmi účinne naväzuje nečistoty.
 • Biela kurkuma - Pomáha regenerovať ďasná a predchádzať ich zápalu.
 • Xylitol - Chráni pred prekyslením ústnej dutiny
Za dlhý čas uvidím výsledky vďaka hello coco prášku alebo pene?

Výsledky budú viditeľné po prvom použití.

Ako často mám používať prášok hello coco z aktívneho uhlia?

Aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky, odporúčame vám používať prášok dvakrát denne.

Koľko použití vydrží jedna tuba?

Odporúčame čistiť zuby dvakrát denne. Produkt by tak mal vydržať po dobu dvoch mesiacov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu