Maximum LED Whitening Set

Naša najsilnejšia súprava na bielenie zubov P R O LED Kit profesionálne bielenie už za 15 minút spolu z korektorovou pastou, ktorý využívá technológiu korekcie farieb a následne pravideným čistenim zubov s práškom Original na maximálne bieliace účinky.

 • Využíva technológiu korekcie farieb
 • Profesionálne bielenie už za 15 minút
 • Žiadna citlivosť ani podráždenie zubov
 • Zariadenie na bielenie zubov s 32 LED diódami
 • Elegantný. Ľahký. Bezdrôtový náustok a BPA Free
Čo set obsahuje?
 • P R O Sada na bielenie zubov
 • Farebný korektor
 • Aktívne uhlie Original 

Získajte maximálne výsledky pre vaše zuby.

Naša najsilnejšia súprava PRO LED Kit na profesionálne bielenie už za 15 minút s naším PAP gélom spolu z farebným korektorom, ktorý využiva korekciu farieb a následne dočistenie zubov s práškom Original na maximálne a dlho trvajúce bieliace účinky.

Čo obsahuje
 • 1 x Bezdrôtový náustok s 32 LEDkami
 • 1 x Farebný korektor 30ml
 • 1 x Originál prášok 30g
Zloženie

P R O LED Kit
Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, PhthalImidoperoxyca proic Acid (PAP), Hydroxylapatite (HAp), Pottasium Citrate, Carbomer, Cocos Nucifera Oil, Menthol, Xylitol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Punica Granatum Seed Oil, Cranberry Seed Oil, Mica, Sodium Hydroxide, Aroma/ Peppermint Oil.

Farebný korektor na bielenie zubov
Glycerin, Aqua/Water, Sorbitol, Hydrated Silica, Xylitol, Polysorbate 80, Cellulose Gum, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Phenoxyethanol, Sucralose, Tetrasodium Pyrophosphate, CI17200/D&C Red No. 33, CI42090/FD&C Blue No.1, Ethylhexylglycerin.

Aktívne uhlie na bielenie zubov Original
Coconut Activated Charcoal, Bentonite Clay, Peppermint Oil.

Maximálne bieliacie výsledky vašich zubov.

Momentálne nedostupné
114 € –6 % 107 €
Kategória: Výhodné sety
Hmotnosť: 0.8 kg
maximum set banner
114 € –6 %

 

Phthalimidoperoxycaproicacid

Phthalimidoperoxycaproicacid (PAP) vedecky overená zložka na bielenie zubov, ktorá je bezpečnou alternatívou k peroxidu. Nemá žiadne negatívne vedľajšie účinky počas oxidácie zubných škvŕn čo umožňuje efektívne bielenie bez bolesti a citlivosti zubov.

Hydroxyapatit

Hydroxyapatit (HAp) je vzácny minerál, ktorý sa prirodzene vyskytuje vo vašej zubnej sklovine. Formula PAP obsahuje jeho syntetickú verziu ktorá, pomáha vyhladovať mikrotrhliny na zuboch, v ktorých sa zachytáva povlak. Zároveň vytvára ochrannú vrstvu, pomocou ktorej sú zuby dolnejšie voči zubnému kazu.

Potassium Citrate

Potassium Citrate silne desenzibilizačná zložka, ktorá pomáhá zmierniť už existujúcu citlivosť zubov. Preniká do zubov, aby poskytla nervom trvalú ochranu pred bolesťou a citlivosťou.

Zariadenie na bielenie zubov s 32 LED diódami, ktoré poskytuje výnimočné výsledky bez kompromisov.

Rýchlejšie, bezdrôtovo a s naším najsilnejším PAP bieliacim gélom pre výsledky ako u zubára, zaručene bez bolesti.

 

Počuli ste o fialovom šampóne? Stavíme sa, že na zuboch ste to ešte neskúšali. Takto to funguje:

Farebná korekcia začína na farebnom koliesku, kde fialová a žltá sú doplnkové farby oproti sebe. Nanesením fialovej pasty na zuby zneutralizujete žlté podtóny a odstránite ich, čím sa odkryje výrazne jasnejší odtieň bielej.

 

Ahoj, čisté zuby

Vďaka tomuto malému, šikovnému a praktickému pomocníkovi budete vidieť výsledky používania už po pár použitiach. Odstraňuje zápach, neutralizuje a detoxikuje ústnu dutinu a nadviaže na seba všetky škodlivé látky.

 

 

 

Máte otázky? Máme odpovede

Ako používať Pro Teeth Whitening LED Kit?
 1. Krúťte spodnou časťou pera, až kým nebudete vidieť, ako sa gél uvoľňuje.
 2. Na prednú stranu vyčistených zubov naneste tenkú vrstvu gélu vyhýbajte sa ďasnám.
 3. Vložte do úst LED náustok zapnite a nechajte pracovať. Náustok sa sám vypne po 15 minútach.
 4. Používať jedenkrát za deň počas 7dní, následne kúru opakujte po 6 týždňoch.
 5. Pre lepšie výsledky 1 hodinu po bielení nepite, nejedzte a nefajčite.6.Pred čistením vodou vždy oddeľte náustok od LED zariadenia.
Ako používať dual mode?

Prvý mód 15 minútové efektívne bielenie s modrým svetlom. Druhý mód 10 minútové bielenie s modrým a červeným svetlom na efektívne bielenie, zníženie citlivosti a remineralizáciu zubnej skloviny.

Aké sú kľúčové zložky PAP?

PAP

Vedecky overená zložka na bielenie zubov, ktorá je bezpečnou alternatívou k peroxidu. Nemá žiadne negatívne vedľajšie účinky počas oxidácie zubných škvŕn čo umožňuje efektívne bielenie bez bolesti a citlivosti zubov.

HAp

Hydroxyapatit je hlavnou zložkou zubov. Formula PAP obsahuje syntetickú verziu, ktorá nahrádza minerály späť do poškodených častí skloviny to časom pomôže posilniť a ochrániť vrstvy zubov.

Obsahuje formula PAP peroxid?

Formula PAP neobsahuje peroxidy, vrátane peroxidu vodíka. Naším cieľom je vytvoriť najefektívnejšiu bieliacu formulu bez toho, aby ste obetovali svoje zdravie ústnej dutiny. Namiesto toho sme spojili účinky PAP, hydroxyapatitu, aby sme účinne vybielili zuby bez citlivosti alebo poškodenia.

Ako dlho trvá, kým uvidíte výsledky z Pro Teeth Whitening LED Kit?

PAP bol navrhnutý tak, aby vykazoval optimálne výsledky už pri 1 ošetrení. Táto nová formula teraz poskytuje rýchlejšie výsledky ako kedykoľvek predtým. Na udržanie výsledkov po 1-2 ošetreniach odporúčame denné používanie zubného prášku Originál alebo Powder Booster.

Môžem použiť súpravu Pro Teeth Whitening LED Kit, ak som tehotná alebo dojčím?

Každé tehotenstvo môže byť úplne iné, preto vždy odporúčame, aby ste sa pred použitím produktov hello coco poradili so svojím lekárom alebo pôrodnou asistentkou ohľadom akýchkoľvek zdravotných problémov, ktoré môžete mať. Tu je úplný zoznam zložiek, ktorý môžete poskytnúť svojmu lekárovi: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, PhthalImidoperoxyca proic Acid (PAP), Hydroxylapatite (HAp), Carbomer, Cocos Nucifera Oil, Menthol, Xylitol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Punica Granatum Seed Oil, Cranberry Seed Oil, Mica, Sodium Hydroxide, Aroma/ Peppermint Oil

Ako bieli formula PAP?

Keď PAP bieli, oxiduje zubné škvrny bez uvoľnenia škodlivých molekúl známych ako voľné radikály. To znamená, že počas procesu bielenia nedochádza k poškodeniu alebo erózii skloviny, čo znamená, že vonkajšie vrstvy zuba zostávajú nedotknuté a môžu pokračovať v ochrane nervov, pričom sú účinne bielené.

Je LED náustok vodeodolný?

LED nástok nie je vodeodolný pretože obsahuje batériu. Pred čistením vodou vždy oddeľte náustok od LED zariadenia.

Môžem používať produkty hello coco so zubným strojčekom?

Zubný strojček spôsobí nerovnomerné bielenie, preto odporúčame pred použitím našich produktov počkať na ich odstránenie.Odporúčame vám, aby ste sa pred použitím hello coco porozprávali so svojím zubným lekárom.

Od koľko rokov môžem použivať LED zariadenie?

Naša súprava na bielenie zubov sa odporúča pre deti od 12 rokov.

Ako pôsobí červené svetlo?

Červené svetlo znižuje citlivosť zubov a zároveň remineralizuje zubnú sklovinu.

Je bielenie zubov bezpečné?

Bezpečnosť je prioritou číslo jedna pri formulovaní všetkých produktov hello coco. Tradičné bieliace zložky preukázateľne spôsobujú poškodenie zubov a ďasien, pretože hello coco používa ako aktívne bieliace zložky PAP.PAP účinne bieli škvrny bez ohrozenia zdravia zubov a zanechá váš úsmev žiarivejší a zdravší. Je tiež bezpečný pre ďasná a mäkké tkanivo v ústach. Zloženie navyše obsahuje kľúčové zložky, ktoré preukázateľne zlepšujú pevnosť zubov a zmierňujú akúkoľvek už existujúcu citlivosť. Tiež naše produkty neobsahujú: PEG, SLS, parabény, ftaláty, alkohol, karagénan, toluén a triclosan.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu