Toothpaste Set

S toľkými príchuťami, z ktorých si môžete vybrať, prečo nevyskúšať všetky, aby ste zistili, ktorá príchuť je Vaša obľúbená? Ochutnajte každú jednotlivú príchuť.

Čo set obsahuje?
  • Vodný melón
  • Mäta
  • Mango Sorbet
  • Kokos
  • Broskyňový ľadový čaj

Čím je táto zubná pasta iná?

hello coco používa ingrediencie najvyššej kvality, aby dosiahlo perfektné čistenie s dobrým vzhľadom, zdravím a vitalitou. Táto zubná pasta poskytuje jedinečný zážitok starostlivosti o úsmev. Pasta perfektne chutí a vonia rovnako ako melón. Pasta poskytuje viacnásobnú ochranu – naše zloženie Fluoride+ znižujú citlivosť, podporuje zdravšie ďasná a zlepšuje zdravie vašich úst.

Táto zubná pasta poskytuje jedinečný zážitok starostlivosti o úsmev.

Ako pastu používať?

Na zubnú kefku naneste zubnú pastu. Čistite zuby dôkladne aspoň 2 minúty. Je vhodné používať pastu aspoň 2× denne, ráno a večer Vylúčte prebytočnú zubnú pastu.

Zloženie

Aqua (Water), Sorbitol, Hydrated Silica, Xylitol, Glycerin, Flavour (Aroma), Disodium Phosphate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Calcium Glycerophosphate, Xanthan Gum, Cellulose Gum, Tetrapotassium Pyrophosphate, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Sucralose, Menthol, Sodium Fluoride, Sodium Gluconate, Pentylene Glycol, Zinc Lactate, Methyl Diisopropyl Propionamide, Benzoic Acid.

Obsahuje: Sodium fluoride 0.243% W/W (eq. 1100 ppm f.)

Obsah balenia
  • 1 x Zubná pasta melón 60ml
  • 1 x Zubná pasta mäta 60ml
  • 1 x Zubná pasta broskyňový čaj 60ml
  • 1 x Zubná pasta mango 60ml
  • 1 x Zubná pasta kokos 60ml

Ochutnajte a objavte, ktorá príchuť je vaša obľúbená.

Skladom
49 € –9 % 44,50 €
Kategória: Výhodné sety
Hmotnosť: 0.5 kg
992x992 zubne pasty
49 € –9 %

Doprajte svojim zubom sviežosť

Broskyňový ľadový čaj

Táto ľahká a osviežujúca zubná pasta je ako letný vánok a predstavuje dokonalý závan sviežej starostlivosti, po ktorej váš úsmev túži. Pripútajte sa a tešte sa na sviežu chuť v plnom prúde.

 

Kokos

Svieža chuť kokosu z ostrovného raja posunie čistenie zubov na novú úroveň. Pripútajte sa a tešte sa na sviežu chuť v plnom prúde.

 

Mango Sorbet

Exotická chuť manga posunie čistenie zubov na novú úroveň. Pripútajte sa a tešte sa na exotickú chuť v plnom prúde.

 

Mäta

Je to ako výbuch sviežosti s každým čistením. Je to pick-me-up, ktorý vás zdvihne a nikdy nezloží. Pripútajte sa a tešte sa na sviežu chuť v plnom prúde.

 

Vodný melón

Vlna vodného melónu posunie čistenie zubov na novú úroveň. Pripútajte sa a tešte sa na chuť v plnom prúde.

 

 

 

Máte otázky? Máme odpovede

V čom je táto zubná pasta iná?

hello coco zubná pasta vonia a chutí ako skvelá pochúťka pre vaše zuby - 2 minúty čistenia búdu požitkom. Pasta poskytuje viacnásobnú ochranu – naše zloženie Fluoride+ znižujú citlivosť, podporuje zdravšie ďasná a zlepšuje zdravie vašich úst.

Môžem používať pastu každý deň?

Áno, všetky naše zubné pasty hello coco sú skvelé na použitie ako vaša každodenná zubná pasta! Používame ingrediencie najvyššej kvality, aby sme poskytli dlhotrvajúce ústne zdravotné výhody. Naše zloženie zubnej pasty obsahuje laktát zinočnatého, ktorý neutralizuje prchavé zlúčeniny síry (VSC), xylitol pomáha znižovať tvorbu zubného povlaku a stabilizuje pH v ústnej dutine a glycerofosfát vápenatý znižuje eróziu skloviny a urýchľuje jej obnovu.

Od koľko rokov môžem používať zubnú pastu?

Pastu môžete používať od 6 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu