Ultimate Whitening Set

Korektorová pasta funguje na rozjasňovaní zubov využívaním technológie korekcie farieb, zatiaľ čo naše bieliace pásiky PAP sú našim najpohodlnejším spôsobom bielenia.

  • Využíva technológiu korekcie farieb
  • Zlepšuje belosť zubov
  • 14 individuálnych procedúr na cestách
Čo set obsahuje?
  • Farebný korektor
  • PAP Bieliace pásiky na zuby

Získajte najlepšie výsledky pre svoj úsmev.

Pásiky na bielenie zubov PAP sú perfektným riešením na bielenie zubov bez citlivosti na cesty pre zaneprázdnených ľudí. V spojení s používaním korektorového séra si udržíte jasnejší a žiarivejší úsmev dlhšie.

Zloženie

PAP Bieliace pásiky na zuby
Aqua, Glycerin, PVP, Ethylcellulose, Alcohol, Sodium Polyacrylate, PhthalImidoperoxyca proic Acid (PAP), Xylitol, Potassium Citrate, Hydroxyapatite, Rebaudioside A, Menthol, Sodium Citrate, Xanthan Gum, PVM/MA, Copolymer, C12-15 Pareth-3.

Farebný korektor na bielenie zubov
Glycerin, Aqua/Water, Sorbitol, Hydrated Silica, Xylitol, Polysorbate 80, Cellulose Gum, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Phenoxyethanol, Sucralose, Tetrasodium Pyrophosphate, CI17200/D&C Red No. 33, CI42090/FD&C Blue No.1, Ethylhexylglycerin.

Najrýchlejší spôsob, ako docieliť belšie zuby.

Skladom
49 € –9 % 44,50 €
Kategória: Výhodné sety
Hmotnosť: 0.5 kg
ultimate set banner
Ušetrite
49 € –9 %

 

Phthalimidoperoxycaproicacid

Phthalimidoperoxycaproicacid (PAP) vedecky overená zložka na bielenie zubov, ktorá je bezpečnou alternatívou k peroxidu. Nemá žiadne negatívne vedľajšie účinky počas oxidácie zubných škvŕn čo umožňuje efektívne bielenie bez bolesti a citlivosti zubov.

Hydroxyapatit

Hydroxyapatit (HAp) je vzácny minerál, ktorý sa prirodzene vyskytuje vo vašej zubnej sklovine. Formula PAP obsahuje jeho syntetickú verziu ktorá, pomáha vyhladovať mikrotrhliny na zuboch, v ktorých sa zachytáva povlak. Zároveň vytvára ochrannú vrstvu, pomocou ktorej sú zuby dolnejšie voči zubnému kazu.

Potassium Citrate

Potassium Citrate silne desenzibilizačná zložka, ktorá pomáhá zmierniť už existujúcu citlivosť zubov. Preniká do zubov, aby poskytla nervom trvalú ochranu pred bolesťou a citlivosťou.

Otvorte, nalepte, úsmev!

Odlepte dlhý pásik a prilepte lepiacou stranou na horné zuby. Pevne zatlačte pásik nadol a preložte ho cez zadnú časť zubov, aby ste ho zaistili. Opakujte pre krátky pásik na spodných zuboch. Nechajte pôsobiť 30 minút a užívajte belší úsmev.

 

Počuli ste o fialovom šampóne? Stavíme sa, že na zuboch ste to ešte neskúšali. Takto to funguje:

Farebná korekcia začína na farebnom koliesku, kde fialová a žltá sú doplnkové farby oproti sebe. Nanesením fialovej pasty na zuby zneutralizujete žlté podtóny a odstránite ich, čím sa odkryje výrazne jasnejší odtieň bielej.

 

 

 

Máte otázky? Máme odpovede

Môžem používať pásiky na bielenie zubov, ak som tehotná alebo dojčím?

Každé tehotenstvo môže byť úplne iné, preto vždy odporúčame, aby ste sa pred použitím produktov hello coco poradili so svojím lekárom alebo pôrodnou asistentkou ohľadom akýchkoľvek zdravotných problémov, ktoré môžete mať. Tu je úplný zoznam zložiek v našich pásikoch na bielenie zubov, ktoré môžete poskytnúť svojmu lekárovi: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, PhthalImidoperoxyca proic Acid (PAP), Cellulose gum, Carbomer, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Menthol, PVP, Souium Chloride, Chamomilla Recutita(Matricaria) Flower Extract, Charcoal Powder, Hydroxyapatite, Potassium Citrate

Môžem použiť pásiky s fazetami, mostíkmi alebo spojenými zubami?

Fazety,implantáty, alebo mostíky nie sú určené na bielenie a vyžadujú si špeciálnu starostlivosť od vášho zubára. Bieliace zloženie PAP pôsobí na oxidáciu škvŕn z prirodzených zubov, môže však pomôcť udržať okolité zuby v rovnakom odtieni ako tie, ktoré boli ošetrené zubárom. Vždy odporúčame, aby ste sa pred použitím poradili so svojím zubným lekárom, aby ste sa uistili, že je to pre vás vhodný produkt.

Spôsobujú pásiky na bielenie zubov citlivosť zubov?

Naše bieliace pásiky PAP obsahujú PAP ako aktívnu bieliacu zložku, ktorá nespôsobuje citlivosť ani nepoškodzuje vašu sklovinu. Pri bielení je PAP schopný výlučne ovplyvňovať zubné škvrny bez poškodenia ochranných vrstiev zuba. Aby sme pomohli pri už existujúcej citlivosti, vytvorili sme PAP formulu so silným desenzibilizačným činidlom známym ako citrát draselný.

Ako používať pásiky na bielenie zubov?

Naše prúžky na bielenie zubov PAP boli navrhnuté na pohodlné bielenie na cestách a možno ich použiť kedykoľvek počas dňa alebo kedykoľvek, keď chcete vybieliť zuby.

Ako fungujú bieliace pásiky?

Naše prúžky na bielenie zubov využívajú našu PAP formulu vo forme prúžkov. Keď PAP bieli, oxiduje zubné škvrny bez toho, aby spôsoboval nepriaznivé účinky, ako je podráždenie alebo citlivosť mäkkých tkanív (ďasien).Zloženie sa počas 30-minútového ošetrenia rozpadne, po odstránení prúžku nezostanú žiadne zvyšky bieliacej tekutiny.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu